Redmi Earbuds S tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Redmi Earbuds S özellikleri yapılan etkinlikle duyuruldu. Kablosuz kulaklıklar arasında en çok merak edilen markalardan biri olan Redmi, yeni modelini tanıttı. Ayrıca Redmi Earbuds S fiyatı da sahip olduğu özellikler gibi dikkatleri çekti.

Günümüzde kablosuz kulaklıklara olan ilgi artmış durumda. Bu ilgi karşısında da birçok firma yeni ürün geliştirmelerine devam ediyor. Redmi daha önceden de bu kategoride ürünlerini tanıtmış, ülkemiz dahil birçok bölgede satışa çıkarmıştı.

Redmi Earbuds S özellikleri

Xiaomi alt markası olan Redmi, yeni modelleri için çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce de ülkemizde Airdots modellerini kullanıma sunan firma, yeni kulaklıklarını Hindistan’da tanıttı. Yeni modelinde daha gelişmiş özellikleri getiren firma, gecikme süresinde de iyileştirme yakaladığını belirtiyor.

Ultra hafif olarak nitelendirilen kulaklık, IPX4 sertifikasına sahip. Bu da kulaklığın temel ölçüde suya ve toza dayanıklı olduğunu gösteriyor. Yapılan tanıtımda kulaklığın 12 saate kadar kullanım imkanı verdiği belirtildi. Bu da yeni kulaklığın rakiplerine göre öne çıkan özelliklerinden biri oldu. Kulaklıklar kutudan şarj olmadan da 4 saate kadar kullanım imkanı veriyor. Kutunun tamamen şarj olması ise 90 dakikada gerçekleşiyor.

Redmi Earbuds S özellikleri arasında telefon görüşmelerinin daha kaliteli olabilmesi için DSP Environmental Noise Cancellation (Çevresel Gürültü Engelleme) teknolojisi de bulunuyor. Bu tür kulaklıklarda gürültü engelleyici, kullanıcıların tercih sebebi oluyor.

Android ve iOS cihazlarda kişisel asistan destekli olarak çalışabilen kulaklık, oyunlarda da gecikme süresini 122 ms değerine kadar indirebiliyor. Bu da oyun esnasında oyunculara avantaj sağlayacak.

Redmi Earbuds S fiyatı

Kulaklık tanıtımın ardından Hindistan’da kullanıcılarla buluştu. Yeni kulaklığın fiyatı 1.799 Hindistan rupisi (24 dolar) olarak belirlendi. Yeni kulaklığın Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Ancak modelin ülkemizde de satışa çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir